پاک کردن لکه انار از فرش

پاک کردن لکه انار از سطح فرش

نوشیدنی ها از جمله آشامیدنی های محبوب و مورد علاقه برای استفاده در موارد مختلف هستند که در میان تعداد زیاد آنها چندین گونه محبوب تر وجود دارد. از جمله این نوشیدنی های محبوب آب انار است. انار یک میوه بسیار لذیذ و خوش طعم است که کمتر کسی می تواند از آن دل بکند. این میوه در شیوه های مختلفی استفاده می شود. با توجه به محبوبیت آن و استفاده بیش از حد از آن امکان ریختن آب انار یا خود انار بر سطوح مختلف بسیار زیاد است. به همین دلیل لازم است تا با پاک کردن لکه انار از سطح فرش آشنایی پیدا کنید تا بتوانید بدون هر گونه نگرانی بابت ماندن لک انار بر سطوح مختلف از خوردن آن لذت ببرید.

پاک کردن لکه انار از فرش

همچنین بخوانید ...

پاک کردن لکه شکلات از سطح فرش

شکلات از جمله خوراکی های بسیار محبوب است که در انواع مختلفی وجود دارد. می توان شکلات ها را در حالت مایع و جامد، به صورت ترکیبی با دیگر تنقلات استفاده کرد. هر کدام از این شکل های شکلات طعم و مزه خاص خود را دارد که علاقه مندان مخصوص به خود را خواهد داشت …

روش های مختلف پاک کردن لکه انار از سطح فرش

شیوه های بسیازر زیادی برای پاک کردن لکه انار از سطح فرش وجود دارد که به صورت خانگی انجام می شود. ما در اینجا به چند شیوه کاربردی تر اشاره خواهیم کرد. در ابتدا توجه به این نکته مهم است که آب انار با توجه به رنگ قرمز و غلیذی که دارد امکان جای گذاشتن لکه های قرمز بر روی فرش را ایجاد می کند، بنابراین در پاک کردن لکه های انار سرعت عمل بسیار اهمیت دارد. اصلی ترین و کاربردی ترین راه حل در این زمینه استفاده از محلول آب سرکه است که با استفاده از پارچه سفید و تمیز می توان لکه های آب انار را پاک کرد. همچنین می توانید مقداری شامپو به این محلول اضافه کرده تا در پاک کردن بهتر و مناسب تر آن تاثیر داشته باشد.

روش دوم برای پاک کردن لکه کنار از سطح فرش استفاده از آب سرد است. شما می توانید با استفاده از آب سرد به رقیق شدن آب انار ریخته شده بر روی فرش کمک کنید. سپس می توانید از ماده های شوینده یا مایع ظرفشویی برای پاک کردن لکه از روی فرش استفاده کنید. شما باید به مدت ۳ دقیقه آب سرد را در قسمت مربوطه به صورت ماندگار بگذارید و پس از سه دقیقه از مواد شوینده استفاده کنید. استفاده از پارچه نخی تمیز می تواند در بهتر تمیز شدن لکه انار تاثیر داشته باشد. دقت کنید که برای استفاده از این روش ها باید مطمئن شوید که ترکیب های موجود در محلول پاک کننده یا مواد پاک کننده تاثیر مخربی بر روی فرش شما نداشته باشد.

تهیه و تالیف : کارشناسان قالیشویی گل ابریشم

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button