پاک کردن لکه رنگ پلاستیک از سطح فرش

پاک کردن لکه رنگ پلاستیک از سطح فرش

پاک کردن لکه رنگ پلاستیک از سطح فرش

از جمله لکه هایی که ممکن است بر روی فرش ها به دلایل مختلفی بوجود آید یکه رنگ پلاستیک است. در این موارد می توان با استفاده از روش هایی اقدام به پاک کردن لکه رنگ پلاستیک از سطح فرش نمود. ذکر این نکته لازم است که شما می توانید با مراجعه به قالیشویی ها و استفاده از تجربه کارشناسان آنها اقدام به رفع سایر لکه های مختلف از سطح فرش ها نمایید. از جمله این قالیشویی ها با تجربه فراوان قالیشویی گل ابریشم است که می تواند خیلی راحت و سریع تمام لکه های را از سطح فرش شما پاک کند. امروزه می توان با استفاده از روش های خانگی متفاوتی اقدام به رفع لکه ها نمود که در ادامه به چند روش کاربردی در این زمینه اشاره خواهیم کرد.

روش های کاربردی برای پاک کردن لکه رنگ پلاستیک از سطح فرش

لکه رنگ پلاستیک، از جمله رنگ هایی است که پاک کردن آن به سادگی ممکن نیست. در حال حاضر روش های مختلفی برای پاک کردن این لکه از سطح فرش وجود دارد که به صورت خانگی انجام می شود. در روش اول ما به شما برای پاک کردن لکه رنگ پلاستیک از سطح فرش، استفاده از شامپو فرش و نرم کننده را توصیه می کنیم. می توانید این دو مورد را با مقداری آب سرد مخلوط کنید و یک محلول بدست آورید. در نهایت با یک دستمال نخی سفید و این محلول می توانید لکه رنگ پلاستیک مورد نظر را از سطح فرش پاک کنید. ذکر این نکته الزامی است که برای پاک شدن کامل این لکه باید چندین مرتبه کار پاک کردن را تکرار کنید. برای پاک کردن این لکه ها از روی فرش های قیمتی و دستباف این روش توصیه نمی شود و بهتر است این کار را به متخصصان با تجربه بسپارید.

همچنین بخوانید ...

پاک کردن لکه جوهر از سطح فرش

در تمام خانه ها حداقل یک نفر وجود دارد که یا محصل است یا با لوازم تحریر و نوشتاری کار می کند. این لوازم در انواع مختلفی وجود دارد که از پر مصرف ترین آنها انواع خودکار محسوب می شود. جوهر خودکار می تواند به دلایل مختلفی بر روی سطوح مختلف از جمله فرش ریخته شود. همچنین می توان به جوهری که برای خوشنویسی استفاده می شود هم اشاره کرد که …

پاک کردن لکه رنگ پلاستیک از سطح فرش

یکی دیگر از روش های پاک کردن لکه رنگ پلاستیک از سطح فرش، استفاده از مقداری صابون رنده شده به همراه آب سرد است. این روش در مواقعی کاربردی است که لکه تازه باشد و هنوز به طور کامل خشک نشده باشد. ابتدا لکه مورد نظر را با آب ولرم مرطوب کرده و سپس یک محلول توسط خرده های صابون و آب سرد درست کنید. جهت پاک کردن لکه از کف تولید شده استفاده کنید. کف محلول را روی لکه های بریزید و توسط یک تکه اسفنج یا یک مسواک لکه ها را به طور کامل پاک کنید.

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

2 نظر

  1. موکت گفت:

    بسیار مطلب مفید و جامعی بود
    ایا این روش بر روی موکت هم موثر هست؟

    • مدیر سایت گفت:

      سلام دوست عزیز. بله قبل انجام هست فقط بستگی به جنش موکت دارد. قبل از انجام عملیات حذف لکه لطفا مواد شوینده را در گوشی از موکت که در دید عموم نیست امتحان کنید تا باعث خرابی رنگ موکت نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button