شامپو فرش خانگی

آلودگی های موجود در فرش

آلودگی های موجود در فرش

۶۱شامپو فرش خانگی

برای تهیه یک شامپو فرش خانگی ، نیاز به زحمت زیادی نیست . از مواد طبیعی قابل دسترس در منزل استفاده می کنیم و با مخلوط کردن آن ها به ترکیب دلخواه خواهیم رسید .

یک لیوان آب را به عنوان رقیق کننده و حلال در نظر می گیریم تا بقیه مواد را داخل آن ریخته و با هم ترکیب نماییم . حال سه قاشق شامپو فرش یا مایع ظرفشویی به آن اضافه می کنیم. فرقی نمی کند از کدام استفاده می کنید، فقط دقت داشته باشید انداره بیشتری اضافه نکنید چراکه همه چیز باید به اندازه باشد . سپس یک قاشق سرکه سفید داخل آن می ریزیم. همانطور که می دانید سرکه سفید تاثیرات بسیار زیادی در فرآیند نظافت بر جای می گذارد .

  • سرکه

خصوصیاتی مثل ؛ چربی زدایی ، بو زدایی و رفع لکه های مختلف ، باعث می گردد اهمیت استفاده از آن را در یک شامپو فرش خانگی دوچندان گردد . دقت داشته باشید حتما از سرکه سفید استفاده کنید و به اشتباه از سرکه قرمز در محلول بهره نگیرید .

  • وایتکس

در آخر هم بهتر است مقدار بسیار کمی وایتکس به محلول اضافه می کینم (در حد چند قطره) و آن را هم می زنیم تا تمام مواد باهم ترکیب شوند . اضافه کردن بیشتر وایتکس ممکن است به فرش یا موکت آسیب برساند ، پس توجه داشته باشید اندازه آن را رعایت کنید تا هم تاثیر خود را بگذارد و هم آسیبی به فرآیند نظافت نزند .

حال یک شامپو فرش خانگی ، ساخته شده از مواد مصرفی داخل منزل درست کرده ایم .  محلول به دست آمده را داخل آبپاشی کوچک ریخته و در زمانی که لک بر روی فرش ایجاد می شود ، به سرعت آن را روی نقطه مورد نظر اسپری کرده و با استفاده از یک دستمال نخی ، محل مورد نظر را به خوبی پاک می کنیم . نتیجه رضایت بخش خواهد بود .

 

تهیه و تالیف : کارشناسان قالیشویی گل ابریشم

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *