راهنمای انتخاب فرش ماشینی

راهنمای انتخاب فرش ماشینی

طرح و رنگ در فرش ماشینی

برای انتخاب یک فرش ماشینی خوب باید نوع کاربرد محل استفاده از فرش را در نظر گرفت. فرش اتاق پذیرایی یا اتاق ناهارخوری باید برای استفاده طولانی مدت در برابر سایش، گرد و غبار و شست و شو مقاوم باشد. ولی برای فضایی مانند اتاق خواب می توان فرشی با جنس لطیف و با رنگ روشن استفاده کرد. همچنین برای اتاق کودک بهتر است از طرح ها و نقش هایی استفاده کرد که شلوغ و تیره بوده و کثیفی را نشان ندهد. همچنین برای انتخاب فرش اتاق کودکان که در معرض تماس بیشتر با پوست و سیستم تنفسی آنان است باید نکاتی را مد نظر قرار داد .

خرید فرش برای اتاق کودک

فوت و فن خرید فرش برای اتاق کودک ، مواردی است مانند لطافت، بدون پُرز بودن و در صورت امکان آنتی باکتریال بودن فرش که باید مورد توجه قرار گیرد. برای این که فضاهای کوچک بزرگ تر به نظر برسند، بهتر است از فرش های روشن استفاده کرد. بالعکس، برای این که فضاهای بزرگ، کوچک تر به نظر برسند، باید از فرش های تیره استفاده کرد. این نوع فرش ها فضایی دنج، گرم و صمیمی به وجود می آورند.

تهییه و تالیف : کارشناسان قالیشویی گل ابریشم

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button