تماس فوری

سفارش آنلاین

پاک کردن لکه شکلات از سطح فرش

پاک کردن لکه شکلات از سطح فرش

پاک کردن لکه شکلات از سطح فرش

شکلات از جمله خوراکی های بسیار محبوب است که در انواع مختلفی وجود دارد. می توان شکلات ها را در حالت مایع و جامد، به صورت ترکیبی با دیگر تنقلات استفاده کرد. هر کدام از این شکل های شکلات طعم و مزه خاص خود را دارد که علاقه مندان مخصوص به خود را خواهد داشت. در هنگام استفاده از، شکلات در انواع مختلف امان ریخته شدن آن بر روی فرش یا سطوح مختلف دیگر وجود دارد. مخصوصا اگر این شکل های شکلات توسط کودکان مصرف شود که میزان ریختگی بیشتری خواهد داشت. برای پاک کردن لکه شکلات از سطح فرش می توان از روش های متفاوتی استفاده کرد که در ادامه در مورد این روش ها صحبت خواهیم کرد.

روش های پاک کردن لکه شکلات از سطح فرش

روش های بسیار زیادی برای پاک کردن لکه شکلات از روی فرش وجود دارد. یکی از این روش ها که می تواند به سرعت این لکه ها را از روی فرش پاک کند، استفاده از یک محلول است که از سه لیوان آب، یک لیوان سرکه سفید و در نهایت یک قاشق وایتکس تشکیل شده است. برای تاثیر گذاری بیشتر می توانید از مقداری شامپو در این محلول استفاده کنید. این مواد را با یکدیگر ترکیب کرده و بر روی قسمت مورد نظر می کشیم. برای پاک کردن بهتر و سریعتر باید با یک دستمال خشک لکه شکلات را از روی فرش پاک می کنیم. در نهایت با استفاده از شامپو و آب فرش را تمیز کرده و آبکشی می کنیم. به همین روش بسیار ساده می توانیم لکه شکلات را از سطح فرش پاک کنیم.

پاک کردن لکه شکلات

یکی دیگر از روش های پاک کردن لکه شکلات از روی فرش استفاده از آب سرد است. قسمت های سفت شده شکلات را از روی فرش برمی داریم. قسمت های چسبیده را با استفاده از یک لیوان آب یخ به صورت رقیق در آورده و با یک قاشق قسمت های رقیق شده را از روی فرش بر می داریم. برای پاک سازی بهتر می توانید مکان مورد نظر را با سافتاده از آب گرم و شامپو بشویید و آبکشی نمایید. روش های متفاوتی برای پاک کردن انواع لکه ها وجود دارد که تنها برخی از آنها کارساز و موثر هستند. بهتر است قبل از استفاده از نتیجه دادن این روش ها مطمئن شوید، یا اینکه از سایت های معتبر و با تجربه در این زمینه استفاده کنید. بدین صورت هیچ مشکلی برای فرش شما پیش نخواهد آمد.

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *