۲۹ مهر ۱۳۹۵
اندازه فرش اتاق خواب

اندازه فرش اتاق خواب

در خانه کمتر ایرانی کف اتاق‌ها فرش پهن نمی‌شود و در واقع پهن کردن فرش در تمام اتاق‌های منزل به فرهنگ ما تبدیل شده است. در واقع فرش‌ها جزوی از زندگی ما شده‌اند و اگر کف اتاق پهن نشده باشند، یک چیزی سر جای خودش نیست.
۲۹ مهر ۱۳۹۵
خشک کردن فرش هایی که خیس شده اند

خشک کردن فرش هایی که خیس شده اند

خیس بودن فرش می‌تواند باعث نابودی آن شود. هرگونه خیسی می‌تواند وارد الیاف فرش زیبای شما شده و سرسختانه برای ماندن در آن مقاومت کند.. بنابراین اگر فرش‌تان را دوست دارید نباید آن را خیس رها کنید.
۲۹ مهر ۱۳۹۵
چرخاندن قالی هر ۶ ماه

چرخاندن قالی هر ۶ ماه

یک قالی فقط این کاربرد را ندارد که شما مبل‌هایتان را روی آن بگذارید، بنشینید و روی آن راه بروید. قالی‌ها، زینت بخش هر منزلی هستند و محافظت از آن‌ها با توجه به اینکه یکی از پر استفاده‌ترین وسایل منزل هستند، بسیار دشوار است.
۲۹ مهر ۱۳۹۵
قالیشویی گل ابریشم

جمع آوری فرش و موکت

فرش‌ها، یکی از مهم‌ترین وسایل منزل ما هستند و اگر می‌خواهیم همیشه آن‌ها با طراوت و زیبا باشند، باید به شیوه صحیحی با آن‌ها رفتار کنیم. گاهی اوقات شما ممکن است قصد تغییر چینش دکوراسیون منزل خودتان را داشته باشید
۲۹ مهر ۱۳۹۵
قالیشویی گل ابریشم

تا شدن فرش و موکت

اگر فرشی با اندازه مناسب را برای اتاق‌ها یا سالن پذیرایی منزل خود انتخاب نکنید، ممکن است ناچار شوید آن‌ها را تا کنید. اما اگر در انتخاب فرش خود دقت کنید، هیچگاه با مشکل تاخوردگی فرش و موکت مواجه نخواهید شد.
۴ آبان ۱۳۹۵
قالیشویی گل ابریشم

اشیاء سنگین را روی فرش نگذارید

فرش‌ها علاوه بر این که همگام قدم برداشتن روی زمین احساس راحتی را برای ما ایجاد می‌کنند، زینت بخش خانه هم هستند. ما ایرانی‌ها به فرش‌ها علاقه داریم و کمتر منزل ایرانی هست که از فرش در آن استفاده نشده باشد
Call Now Button