قالیشویی در شهرک غرب :

قالیشویی در شهرک غرب | قالیشویی گل ابریشم با تنوع تجهیزات شست و شو همراه است. تجهیزات بیشتر قالیشویی به معنای کیفیت بهتر در شست و شو است. در واقع برای اینکه بتوانید قالی را مطابق با اصول نظافتی مورد شست و شو قرار دهید، نیاز به مراحل گوناگون دارید. قالیشویی شهرک غرب تا پایان مراحل شست و شو و آماده سازی قالی ها همراه شما خواهد بود.

شست و شوی چند مرحله ای و برتر قالیشویی گل ابریشم در شهرک غرب مهم ترین دلیل انتخاب این قالیشویی می باشد.

به طور متوسط یک فرش هر شش ماه نیاز به شست و شو دارد. حداکثر زمان برای شست و شوی فرش نیز برابر با یک سال است. عدم توجه به شست و شوی فرش می تواند به بافت آن آسیب جدی وارد کند و آن را دچار مشکلات زیادی نماید.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم در شهرک غرب

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

شست و شوی صحیح قالیشویی در شهرک غرب :

عدم شست و شوی صحیح و به موقع فرش نیز می تواند باعث تجمع آلودگی، گرد و غبار و … در لایه های میانی آن شود. باید به این موضوع اشاره کرد که روش های غلط شست و شو نه تنها باعث پاکسازی فرش نمی شوند، بلکه می توانند باعث ظاهر کثیف و تجمع بیش از اندازه آلودگی ها در فرش شوند.

بهتر است قبل از اینکه با قالیشویی گل ابریشم تماس بگیرید، ابتدا به مدت ۲ هفته فرش های خود را به روی مخمل(بالعکس شکل معمول) بر روی زمین پهن کنید. ۲ هفته فرصت دارید تا مثل همیشه بر روی فرش راه بروید. راه رفتن شما بر روی فرش به تدریج باعث شل شدن ذرات گیر افتاده در لایه های تحتانی فرش خواهد شد.

به گونه ای که این آلودگی ها کم کم از فرش بیرون می آیند و بر روی زمین می ریزند. بعد از گذشت ۲ هفته فرش ها به قالیشویی شهرک غرب آورده می شود.

گردگیری قالیشویی در شهرک غرب :

عملیات مربوط به گردگیری و جاروبرقی قالیشویی گل ابریشم به دقت انجام می شود. جاروبرقی های شهرک غرب با جاروبرقی های خانگی بسیار متفاوت هستند. جاروبرقی های قالیشویی شهرک غرب از نوع صنعتی می باشند. جاروبرقی های صنعتی قادر به جمع آوری آب و خاک بوده و از قدرت بی نظیری برخوردار هستند. بهره مندی از جاروبرقی های صنعتی امکان بیرون کشیدن کلیه ذرات را از لایه های زیرین فرش فراهم می کند. چرخش آب از دیگر سیستم های مکانیزه در قالیشویی گل ابریشم است. این تکنیک شست و شوی سریع تر و موثرتری را برای فرش فراهم می کند. قالیشویی شهرک غرب همواره به رضایت مشتریان توجه داشته و کلیه نکات مهم برای جلب رضایت آن ها را مورد توجه قرار می دهد. گردگیری فرش های این مجموعه نیز با روش مکانیزه و پیشرفته همراه است. کلیه خدمات ذکر شده دلیل محکمی برای انتخاب قالیشویی گل ابریشم در شهرک غرب است.

دیدگاه ها غیرفعال است