_

پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم سوالات پرتکرار

در این قسمت سوالات پر تکرار مشتریان شرکت قالیشویی گل ابریشم تهران درج شده و پاسخ آنها در زیر سوال آمده است. اگر شما هم سوالاتی در رابطه با خدمات شرکت دارید، می توانید از این قسمت استفاده کرده و به پاسخ سوال خود برسید. چنانچه سوال خود را در این قسمت مشاهده نمیکنید می توانید در انتهای برگه سوال خود را مطرح کنید تا به لیست سوالات متداول اضافه شود تا کاربران بتوانند از پاسخ سوال مشابهی که دارند را در این قسمت به دست بی آوردند. با تشکر از همراهی شما مشتریان محترم.

قدر طول میکشه فرشهارو برای شستشو بیاید تحویل بگیرید؟

برای اعزام سرویس کار به محل برای جمع آوری فرش از قبل با شما مشتری محترم هماهنگی های لازم انجام خواهد شد. اما با توجه به زمان ثبت سفارش شما، اصولاً در روز ثبت سفارش و یا ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش، سرویسکاران ما به محل شما اعزام خواهند شد.

قالیشویی گل ابریشم شعبه های دیگه ای هم داره؟

مشتری گرامی شرکت قالیشویی گل ابریشم هیچ شعبه ای نداشته و هیچ مسئولیت در قبال شعبات جعلی که با سوء استفاده از برند قالیشویی گل ابریشم کلاه برداری می کنند نداشته و ندارد. قالیشوی گل ابریشم فقط با شماره ۸۶۹۴-۰۲۱ آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم می باشد.

پاسخ سوالات خود را پیدا نکرده اید؟

اگر سوال خود را در قسمت بالا مشاهده نکردید، با استفاده از فرم زیر سوال خود را عنوان کرده تا در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ آن را دریافت کنید. مطرح کردن سوالات توسط شما مشتریان عزیز باعث رفع ابهامات و سوالات در ذهن کاربران و مشتریان دیگر خواهد شد. از اینکه ما را در تکمیل قسمت سوالات متداول همراهی می کنید متشکریم.

سفارش آنلاین در هر ساعت شبانه روز با ارسال رایگان!

سفارش آنلاین

از ما بپرسید