مبل شویی گل ابریشم

در راستای نیل به اهداف بلندمدت کانون خدمات فرش ایران قالیشویی گل ابریشم، جهت ارایه خدمات نوین و مکمل، و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم، بر آن شدیم تا با راه اندازی و ایجاد یک واحد ممتاز با استفاده از تجربه ، تخصص، تعهد و رویکردهای نوین مدیریتی، زمینه ساز و مجری خواست شما باشیم.
اینک مفتخریم راه اندازی و اجرای طرح TOP CLEAN ( خشکشویی مبل و موکت در محل ) را به اطلاع رسانده، اعلام نماییم با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز اروپا ، مجهزترین و کاملترین دستگاه های شستشو (ساخت کمپانی SOLO و RCM ایتالیا)، کادری مجرب و انتخاب بهترین مواد شوینده ، قادر به ارایه خدماتی متمایز و برتر می باشیم.
امیدواریم با شناسایی روشها و طراحی شیوه های جدید نوآورانه در کانون خدمات فرش ایران قادر به ارایه خدماتی فراتر از حد انتظار شما بوده و وظیفه خود را در حد توان به انجام برسانیم.

ثبت سفارش آنلاین مبل شویی

برای ثبت خدمات خشکشویی مبلمان از لینک زیر استفاده کنید

سفارش آنلاین سفارش آنلاین
مبل شویی گل ابریشم

مبل شویی تخصصی

شرکت قالیشویی و مبل شویی ممتاز گل ابریشم آماده ارائه کلیه خدمات خشکشویی مبلمان با سرویس دهی سراسر تهران. مجهز به ناوگان حمل و نقل گسترده.

  • خشکشویی انواع مبلمان های چرمی.
  • خشکشویی انواع مبلمان میکروفیبر، راحتی، استیل.
  • خشکشویی انواع خوشخواب های تک نفره و دو نفره.
  • خشکشویی انواع مبلمان اداری، سالن های همایش، سینما و …

کلیه خدمات خشکشویی مبلمان و خوشخواب در محل شما انجام می شود. مراحل نظافت و شستشوی مبلمان در منزل بدون ریزش آب بوده و از شامپوی درجه یک ایرانی استفاده می شود.

شرکت قالیشویی و مبل شویی ممتاز گل ابریشم با استفاده از دستگاه اختصاصی مبل شویی و فرچه های نرم و خشک جهت افزایش کیفیت شستشو و کاهش ایرادات احتمالی نهایت پاکیزگی را به مبلمان شما مشتریان گرامی به ارمغان می آورد.

Call Now Button