قالیشویی در کن :

قالیشویی در کن | امروزه امکان ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی در بسیاری از مراکز شست و شوی فرش فراهم می باشد. قالیشویی در کن از جمله قالیشویی های مدرن گل ابریشم با تجهیزات کامل است که امکان ثبت سفارش را به ۲ شکل تلفنی و اینترنتی فراهم می کند. نوع شست و شو، جنس فرش و … در سفارش اینترنتی مشخص می گردد.

شست و شوی سفارشی در قالیشویی کن:

اگر تمایل دارید قالیشویی گل ابریشم خدمات ویژه در زمینه شست و شو یا خشک شویی ارائه کند، باید درخواست شست و شوی سفارشی داشته باشید. شست و شوی سفارشی یک شست و شوی دقیق بدون ضرب و شتم است. شست و شوی سفارشی برای فرش های خاص و حساس مورد توجه قرار می گیرد.

به عنوان نمونه فرش های گران قیمت، ابریشمی و دست بافت معمولاً به شکل سفارشی شست و شو داده می شوند. گاهی نیز شست شوی سفارشی برای لکه گیری فرش مورد توجه قرار می گیرد. در واقع در این شرایط مشتری تقاضای برطرف کردن لکه فرش را دارد. از این رو شست و شوی سفارشی را درخواست می کند.

در شست و شوی سفارشی کلیه مراحل شست و شو با دقت و تفاوت اجرا می گردد. همچنین مواد پاک کننده درجه یک برای شست و شو مورد استفاده قرار می گیرد. شست و شوی سفارشی همان شست و شوی درجه یک می باشد.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم در کن

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

مشخصات قالیشویی گل ابریشم شعبه کن :

در زمان دریافت فرش ها یک فاکتور از سوی شرکت قالیشویی گل ابریشم به شما ارائه می شود. این فاکتور باید تا زمان تحویل فرش ها نزد شما نگه داری شود. فاکتورهای قالیشویی گل ابریشم شعبه کن به شکل رسمی طراحی شده اند و کاملاً معتبر هستند.

در فاکتورهای قالیشویی گل ابریشم کلیه اطلاعات پرداختی، کالای دریافتی، تعداد کالا، جنس کالا، تاریخ تحویل، دریافت و … مشخص می شود. چنین فاکتوری به معنای قرارداد مطمئنی بین مشتریان و شرکت قالیشویی گل ابریشم شعبه کن است.

قالیشویی گل ابریشم طبق فاکتور صادر شده اقدام به تحویل فرش های دریافتی می نماید.

در زمان تحویل سفارش، مجموعه کالاهای دریافتی از مشتریان به شیوه مناسبی در کاورهای قالیشویی گل ابریشم وکیوم می شوند. این بسته بندی برای حفظ فرش ها از هر گونه آلودگی اهمیت دارد.

قبل از تحویل فرش ها به قالیشویی کن بهتر است پرسنل قالیشویی را در جریان پارگی، سوختگی، ساییدگی، لکه و … فرش قرار دهید. این موضوع سرعت و کیفیت کاری قالیشویی گل ابریشم را بالا می برد. در قالیشویی گل ابریشم شعبه کن می توان از خدمات بهینه برای رفع سوختگی، کهنگی، پارگی و … فرش بهره مند شد.

خدمات ذکر شده بخشی از خدمات قالیشویی گل ابریشم شعبه کن است. این خدمات مهم ترین دلیل انتخاب قالیشویی گل ابریشم شعبه کن می باشند.

دیدگاه ها غیرفعال است