قالیشویی در صادقیه:

قالیشویی در صادقیه | قالیشویی گل ابریشم از تکنیک های روز دنیا برای شست و شوی فرش کمک می گیرد. این تکنیک ها کاملاً استاندارد بوده و به بافت فرش صدمه وارد نخواهند کرد. مرکز قالیشویی گل ابریشم در صادقیه برای شستن فرش های ابریشمی از پودر تهیه شده از گیاهان دریایی کمک می گیرد. به همین دلیل بهره مندی از قالیشویی گل ابریشم به شما توصیه می شود. پودر شست و شوی تهیه شده با گیاهان دریایی برای فرش های ۱۰۰ درصد ابریشمی گزینه ای بسیار مطلوب و ارزشمند است. خشک شویی از خدمات فوق العاده در قالیشویی صادقیه است. خشک شویی برای فرش های شرقی، ایرانی، گلیم و فرش های حساس به آب مانند مخملی، پنبه، سیزال و … اهمیت زیادی دارد. روش های شست شوی قالیشویی در صادقیه سازگار با محیط زیست بوده و برای کودکان و دیگر اعضای خانواده حساسیت ایجاد نخواهد کرد.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم در صادقیه

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

معرفی قالیشویی در صادقیه :

قالیشویی گل ابریشم در صادقیه یک قالیشویی مجهز و مدرن بوده و خدمات رایگان ویژه نیز به مشتریان خود ارائه می کند. یکی از خدمات مربوط به قالیشویی صادقیه، محافظت از قالی در برابر لکه ها می باشد. قالیشویی گل ابریشم برای محافظت فرش ها در برابر لکه از ضد لکه استفاده می کند. به کارگیری ضد لکه در شست و شوی فرش ها، آن ها را تا مدت ها در برابر عوامل ناخواسته از جمله لکه ها محافظت خواهد کرد. محلول ضد لکه به گونه ای عمل می کند که از لکه شدن فرش توسط مایعات و آلودگی ها جلوگیری به عمل می آورد. این محلول به شکل اسپری مورد استفاده قرار می گیرد. خدمات بی نظیر قالیشویی گل ابریشم ، تاثیر زیادی در انتخاب این قالیشویی خواهد داشت. قالیشویی گل ابریشم فرش های شما را از زمان دریافت تا زمان تحویل به خوبی حفظ می کند. در صورت وارد کردن خسارت و آسیب به فرش، شرکت اقدام به پرداخت جریمه خواهد کرد.

بازسازی ریشه در قالیشویی صادقیه :

حواشی فرش و ریشه های آن بعد از مدتی دچار سایش و فرسودگی خواهد شد. این پوسیدگی باید در مدت زمان کمی تعمیر و بازسازی شود. برای بازسازی ریشه های فرش از روش های مدرن و سنتی استفاده می شود. عدم توجه به پوسیدگی ریشه می تواند باعث از بین رفتن تدریجی فرش شود. قالیشویی گل ابریشم خدمات متفاوتی در زمینه تعمیر فرش ارائه می کند. تعمیر فرش های پشمی، گره ای، ایرانی و ترکی با قیمت کمتری انجام می شود. فرش های ابریشمی با قیمت بیشتری(حدود سه برابر فرش های ترکی)بازسازی و تعمیر می گردند. قیمت های قالیشویی صادقیه کاملاً قانونی و کنترل شده می باشد. پارگی های درون فرش باید با سرعت تعمیر شوند. پیشروی پارگی داخلی فرش می تواند شما را متحمل پرداخت هزینه بیشتری برای تعمیر فرش نماید.

دیدگاه ها غیرفعال است