قالیشویی در شهران :

قالیشویی در شهران | سابقه طولانی در زمینه شست و شوی انواع فرش دارد و به پاس این سابقه و تجربه بالا نیز محبوبیت زیادی در میان مشتریان قالیشویی گل ابریشم دارد. شست و شوی اصولی مهم ترین هدف خدمت رسانی قالیشویی در شهران است. این قالیشویی از پرسنل و خدمه مسئول و متعهد تشکیل شده است.

به همین علت انتخاب قالیشویی گل ابریشم شعبه شهران به شهروندان تهرانی در منطقه شهران توصیه می شود.

قالیشویی گل ابریشم درشهران و کیفیت شست و شو

نحوه شست و شوی فرش در قالیشویی گل ابریشم بر حسب درخواست و نیاز مشتری متفاوت خواهد بود. این شست و شوها بر مبنای درجه کیفیتی تقسیم بندی می گردند. به عنوان مثال شست و شوی درجه یک در قالیشویی گل ابریشم با دقت و ظرافت بالایی همراه است.

این شست و شوهای درجه بندی شده در کیفیت شست و شو تفاوتی با یکدیگر ندارند اما این تقسیم بندی بر مبنای نوع مواد پاک کننده، مواد نرم کننده، نحوه شست و شو و … متفاوت خواهد بود.

شست و شوی درجه یک قالیشویی در شهران مختص فرش های سفارشی می باشد. این فرش ها احتمالاً ابریشمی، قیمتی، یادگاری یا بسیار نو هستند. در این صورت تمام مراحل پیاده سازی بر روی فرش از نظر مشتری و شرکت قالیشویی گل ابریشم اهمیت زیادی دارد.

در واقع شرکت قالیشویی گل ابریشم درشهران همواره سعی دارد از روش های مناسب شست و شو کمک بگیرید. روش های مناسب در شست و شو با کمترین آسیب برای تار و پود همراه است.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم در شهران

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

خشک شویی در قالیشویی شهران

خشک شویی در منزل از خدمات مهم قالیشویی گل ابریشم است. این تیم متخصص با درخواست مشتری به محل اعزام می شوند و کلیه خدمات خشک شویی را به شکل یک جا به مشتری عرضه می کنند. این گروه از خدمات مختص مشتریانی است که به هر دلیلی تمایل به جا به جایی موکت، فرش، مبلمان و … ندارند و تمایل به بهره مندی از روش خشک شویی در منزل دارند.

تشک تختخواب، مبل های تختخواب شو و مبلمان نیز از اثاثیه قابل شست و شو در قالیشویی گل ابریشم شعبه شهران می باشند. این اثاثیه با تجهیزات مدرن در کمتر از ۳۰ دقیقه شست و شو داده می شوند. همچنین عملیات مربوط به تعمیر آن ها نیز قابل انجام است.

کلیه هزینه های پرداختی قالیشویی گل ابریشم شعبه شهران برای شست و شوی انواع فرش، خشک شویی، انجام تعمیرات و … طبق مصوبه تعیین شده در صنف و اتحادیه قالیشویان می باشد.

کلیه خدمات ارائه شده در قالیشویی گل ابریشم مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. فرش ها و اثاثیه بعد از شست و شو به خوبی کاور می شوند. این کاورها از کثیف شدن فرش ها تا رسیدن به منزل مشتریان جلوگیری خواهند کرد.

دیدگاه ها غیرفعال است