ما و اهداف ما


 

از دیرباز، فرش ایران،تجلیگاه هنر،فرهنگ و تمدن ایرانی بوده است. در راستای حفظ و اعتلای این گنجینه با ارزش بر آن شدیم با استفاده از تخصص،تعهد و رویكردهای نوین مدیریتی و تجربه سالها صادرات فرش دستباف به كشورهای جهان چه در توسعه و ساخت و چه در اداره قالیشویی گل ابریشم، زمینه ساز ارائه خدمات نوین و مكمل باشیم.

smal-sl-03ما در قالیشویی گل ابریشم، با طراحی یك برنامه بلند مدت درصدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش كادر مجرب و ایجاد شبكه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود ، متعهدانه اقدام نمائیم، لذا در جهت تحقق این هدف ارزشمند، خواست و سلیقه شخص شما در اولویت بوده و پاسخگو بودن نسبت به اعمال روشها و نوع خدمات اصلی تفكیك ناپذیر از اهداف ما می باشد. در راستای نیل به اهداف بلند مدت قالیشویی گل ابریشم، جهت ارائه خدمات نوین و مكمل و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم بر آن شدیم تا با راه اندازی و ایجاد یك واحد نمونه با استفاده از تجربه تخصصی و رویكرد های نوین مدیریتی، زمینه ساز و مجری خواست شما باشیم.

رهبری و اداره موفقیت آمیز قالیشویی گل ابریشم ،مستلزم هدایت و كنترل آن به طور سیستماتیك،شفاف و كاراست، كه این امر با طرح ریزی، استقرار و نگهداری یك سیستم مدیریتی كه ضمن توجه به نیاز های تمامی طرف های ذی نفع، بهبود مستمر عملكرد گل ابریشم را مد نظر داشته باشد امكان پذیر است.

برای رسیدن به بهبود مستمر عملكرد قالیشویی گل ابریشم و ادامه روند شكل گیری استاندارد های بین الملی كیفیت،اجرای اصول و اهداف زیر مد نظر می باشد.

  • خدمات قالیشویی گل ابریشم می بایست همواره مورد تایید مشتریان باشد- رضایت بحق مشتریان و طرفهای ذی ربط لازمه حیات رو به رشد قالیشویی گل ابریشم می باشد.
  • قالیشویی گل ابریشم ملزم به بر آوردن خواسته ها و نیاز های عملی مشتریان و طرف های ذینفع می باشد .
  • قالیشویی گل ابریشم می بایست همواره جهت ارتقا سطح توانایی فنی و كاری خود كوشا باشد.
  • مدیریت كیفیت قالیشویی گل ابریشم،می بایست با تجزیه و تحلیل فرایندهای مورد نظر، جهت دستیابی به خدمات برتر، آنها را كنترل و بهبود بخشیده و شركت را در راستای افزایش رضایتمندی و اعتماد روز افزون مشتریان یاری نماید.
رعایت اصول مشتری گرایی (Customer Focus) فواید و نتایج زیر را برای قالیشویی گل ابریشم به همراه داشته است :
  1. افزایش سهم بازار به دنبال پاسخ صریح و انعطاف پذیری به نیازهای مشتریان
  2. به كارگیری صحیح منابع شركت در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان
  3. جلب اعتماد مشتریان یا به بیانی دیگر ایجاد مشتریان وفادار جهت ادامه همكاری
Call Now Button