قالیشویی در پیروزی

قالیشویی در پیروزی

قالیشویی در پیروزی :

قالیشویی در پیروزی | بی‌شک هر کسی که به فرش و قالی خودش اهمیت می دهد، می‌خواهد شستشوی آن را به بهترین قالیشویی بسپارد. ما با بررسی ده‌ها قالیشویی معتبر، در این مقاله قصد داریم بهترین قالیشویی در پیروزی را به همشهریان محترم معرفی کنیم. بنابراین اگر به دنبال بهترین قالیشویی پیروزی هستید، حتماً این مقاله را دنبال کنید.

برای قالیشویی‌هایی که تحت نظارت اتحادیه‌های قالیشوییان فعالیت می‌کنند، رضایت کاربران از قیمت و نوع خدماتی که ارائه می‌دهند اهمیت زیادی دارد. بنابراین در درجه اول قالیشویی باید عضو اتحادیه تهران باشد. ما با بررسی ده‌ها قالیشویی عضو این اتحادیه به یک نام رسیدیم: «قالیشویی گل ابریشم».

معرفی قالیشویی گل ابریشم شعبه پیروزی :

قالیشویی گل ابریشم یکی از با سابقه‌ترین قالیشویی‌های فعال در منطقه شرق تهران است که عضو اتحادیه قالیشویی تهران نیز هست. این قالیشویی از افراد تحصیل کرده و متخصص در حوزه شستشو تشکیل شده است تا به شما اطمینان ببخشند که فرش دستباف و ماشینی شما با مجهز‌ترین ماشین آلات شستشو و بهترین مواد شستشوی ممکن شسته خواهد شد.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم در پیروزی

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

خدمات قالیشویی گل ابریشم :

همانطور که احتمالاً می‌دانید، مواد شستشو نقش اساسی در شستشوی یک فرش دارد. در این قالیشویی از بهترین شامپوهای فرش برای شستشوی انواع فرش‌ها استفاده می‌شود. علاوه بر این مواد شستشویی که برای فرش‌های ماشینی در نظر گرفته می‌شود، با فرش‌های دستباف متفاوت خواهد بود تا نه تنها هیچ آسیبی به فرش دستباف گران قیمت و زیبای شما وارد نشود،‌ بلکه جان دوباره‌ای به آن ببخشید.

در این قالیشویی پیش از هر چیزی ابتدا به خوبی فرش غبارگیری می‌شود و تمام اجسام ریز و گرد و غباری که داخل تار و پود آن قایم شده‌اند،‌ به بیرون می‌آیند. اکثر قالیشویی‌های غیرمجاز بدون توجه به این قضیه اقدام به شستشوی فرش می‌کنند که همین باعث می‌شود بعد از پهن کردن فرش، خشکی بیش از حد آن آزار دهنده باشد.

بعد از غبارگیری، مرحله شستشوی فرش آغاز می‌شود و پس از پایان شستشو و خشک شدن کامل نیز فرش به صورت لول شده تحویل مشتریان محترم می‌شود.

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button