قالیشویی در نیروی هوایی

قالیشویی در نیروی هوایی

قالیشویی در نیروی هوایی :

اگر از ساکنان محله نیروی هوایی در شرق تهران باشید، قطعاً چشمتان به انبوهی از تبلیغات قالیشویی‌ها روی در و دیوار افتاده است. اما چطور می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد و چگونه باید بهترین قالیشویی در نیروی هوایی را انتخاب کرد؟

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین قالیشویی گل ابریشم بپردازیم که می‌توانید با خیالی آسوده پیش از آغاز سال نو، شستشوی فرش خود را به آن بسپارید.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم در نیروی هوایی

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

معرفی قالیشویی گل ابریشم شعبه نیروهوایی :

قالیشویی گل ابریشم، یکی از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین قالیشویی‌ها در منطقه شرق تهران و محله نیروی هوایی است. شما همیشه باید به دنبال استفاده از خدمات قالیشویی‌هایی باشید که عضو رسمی اتحادیه قالیشویان هستند.

کارخانه قالیشویی گل ابریشم، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین قالیشویی‌های فعال در تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران نیز محسوب می‌شود. بنابراین می‌تواند کیفیت بالای شستشو و در عین حال قیمت مناسب (اعلام شده از سوی اتحادیه) را تضمین کند.

خدمات قالیشویی در نیرو هوایی :

قالیشویی گل ابریشم متشکل از افرادی تحصیل کرده و کارآزموده در حوزه شستشوی فرش است. در این قالیشویی از باکیفیت‌ترین مواد شوینده مخصوص هر نوع فرش چه دستباف و چه ماشینی استفاده می‌شود.

این مواد شوینده باکیفیت می‌تواند باعث استحکام و در عین حال لطافت بخشیدن به تار و پود فرش شما شود. فرش‌ها توسط کارمندان بخش حمل و نقل کارخانه قالیشویی گل ابریشم به صورت لول شده درب منزل شما تحویل گرفته می‌شود و به صورت لول شده با روکش پلاستیکی به شما تحویل داده می‌شود.

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button