قالیشویی در نظام آباد

قالیشویی در نظام آباد

قالیشویی در نظام آباد :

قالیشویی به یکی از مشاغل محبوب در ایران تبدیل شده است. هر ساله سر و کار همه‌ی ما برای شستن فرش‌هایمان به قالیشویی‌ها میفتد. اگر ساکن محله نظام آباد تهران هستید و به دنبال یک قالیشویی معتبر که خدمات باکیفیت و در عین حال با قیمت مناسبی ارائه کند می‌گردید، ما در این مقاله به معرفی بهترین قالیشویی نظام آباد می‌پردازیم.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم در نظام آباد

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

معرفی قالیشویی گل ابریشم شعبه نظام آباد :

گل ابریشم، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین قالیشویی‌های شهر تهران به شهروندان ساکن در منطقه نظام آباد نیز سرویس‌دهی می‌کند. کارخانه قالیشویی گل ابریشم یک قالیشویی قدیمی در نظام آباد واقع در شرق تهران است که عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران نیز محسوب می‌شود.

و به لطف این عضویت، نظارت دقیقی روی عملکرد این قالیشویی انجام می‌شود تا بتوانید با اطمینان خاطر روی خدمات آن حساب کنید. اگر به شستشوی فرش دستباف یا ماشینی خود اهمیت می‌دهید، شما می‌توانید قالیشویی گل ابریشم را انتخاب کنید.

فرش بخش مهمی از دکوراسیون منازل ایرانی است و به همین خاطر باید به حفظ و نگهداری آن اهمیت زیادی داد. شستشو یکی از بهترین راه‌های سلامت نگه داشتن فرش است.

بنابراین با شستشوی منظم فرش می‌توانید مطمئن شوید که همیشه تار و پود فرش شما مثل روز اولش باطراوت است. قالیشویی‌های زیادی در سطح شهر فعال هستند، اما همه‌ی آن‌ها مجاز نیستند و تحت نظارت اتحادیه قالیشویان فعالیت نمی‌کنند.

خدمات قالیشویی گل ابریشم شعبه نظام آباد :

کارخانه قالیشویی گل ابریشم متشکل از گروهی از افراد تحصیل کرده و باتجربه در امر شستشوی قالی است. در این کارخانه از باکیفیت‌ترین مواد شوینده متناسب با هر نوع فرش چه ماشینی و چه دستباف استفاده می‌شود که می‌تواند سلامت و باطراوتی فرش شما را تضمین کند.

همچنین فرآیند خشکشویی فرش شما نیز به صورت اتوماتیک انجام می‌شود تا هیچ رطوبتی در فرش شما باقی نماند و وقتی فرش‌تان را به صورت لول شده تحویل می‌گیرید، می‌توانید همان لحظه آن را کف منزل خود پهن کنید.

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button