قالیشویی در مجیدیه

قالیشویی در مجیدیه

 قالیشویی در مجیدیه :

قالیشویی مجیدیه | مجیدیه محلی در شمال شرقی تهران است که نام آن برگرفته از یکی از خان‌های ایل بختیاری به نام مجید خان بختیار است. اگر ساکن این محل هستید و به دنبال بهترین قالیشویی در مجیدیه می‌گردید، شما را از انبوه تبلیغات گیج کننده‌ای که در سطح شهر روی در و دیوار می‌بینید نجات می‌دهیم و کارخانه قالیشویی را معرفی خواهیم کرد که با خیال راحت می‌توانید روی آن حساب باز کنید.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم در مجیدیه

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

اهمیت شستشو فرش در خانه های ایرانی :

فرش، عنصر مهمی در دکوراسیون داخلی منازل ایرانی است و از دیرباز اهمیت ویژه‌ای در فرهنگ ایرانی داشته است. پاک و باطراوت بودن تار و پود فرش‌ها اهمیت بسیار زیادی در طول آن‌ها دارد. به همین خاطر است که شستشوی فرش از اهمیت زیادی برخوردار است.

شما باید شستشوی فرش دستی یا ماشینی خود را به کارخانه‌ای بسپارید که عضو رسمی اتحادیه قالیشویان است. ما به شما قالیشویی گل ابریشم را معرفی می‌کنیم.

کارخانه قالیشویی گل ابریشم به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و بهترین قالیشویی‌های تهران، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران نیز هست. بنابراین می‌تواند کیفیت بالای خدمات و در عین حال قیمت مناسب شستشوی فرش را ارائه کند.

ویژگی های قالیشویی گل ابریشم :

این قالیشویی متشکل از افرادی تحصیل کرده و کارآزموده در حوزه شستشو است که می‌توانند با درک و بررسی جنس تار و پود فرش شما، آن را به بهترین شکل ممکن بشویند.
در این کارخانه از باکیفیت‌ترین مواد شوینده موجود در بازار استفاده می‌شود تا اطمینان حاصل شود هیچ آسیبی به تار و پود فرش دستباف یا ماشینی شما وارد نمی‌شود، در عین حال به لطف شستشوی باکیفیت، طول عمر آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

بخش خشکشویی در کارخانجات قالیشویی گل ابریشم نیز به صورت مکانیزه فعالیت می‌کند. به لطف روش خشکشویی خودکار، این اطمینان وجود دارد که فرش شما به طور کامل خشک و آب کشی خواهد شد تا وقتی به صورت لول شده درب منزل آن را تحویل می‌گیرید، همان لحظه بتوانید فرش‌تان را کف اتاق پهن کنید.

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button