قالیشویی در شمس آباد

قالیشویی در شمس آباد

 قالیشویی در شمس آباد :

 قالیشویی در شمس آباد | شمس آباد یکی از محله‌های شمال شرقی شهر تهران است و در منطقه ۴ تهران واقع شده است. اگر به دنبال بهترین قالیشویی در شمس آباد می‌گردید، در این مقاله همراه ما باشید.

فرش‌ها یکی از مهم‌ترین عناصر خانه‌های ایرانی با هر سبک و سیاقی هستند. بنابراین مهم است که برای نگهداری هرچه بهتر آن‌ها تلاش کنیم. یکی از مهم‌ترین موارد در حفظ و نگهداری فرش‌ها، شستشوی منظم آن‌ها است. اما هر نوع شستشویی هم نمی‌تواند برای فرش و قالیش شما مفید باشد.

گاهی اوقات شستشوی ناصحیح یک فرش می‌تواند باعث آسیب رساندن به آن شده و فرش زیبای شما را رو به نابودی بکشد. بنابراین مهم است که یک قالیشویی با خدماتی باکیفیت را برای شستشوی فرش‌هایتان انتخاب کنید.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم درشمس آباد

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

معرفی قالیشویی گل ابریشم شعبه شمس آباد :

قالیشویی گل ابریشم یکی از باسابقه‌ترین و قدیمی‌ترین قالیشویی‌های فعال در تهران است که به واسطه عضویت در اتحادیه قالیشویی تهران، زیر نظر این اتحادیه فعالیت می‌کند. این کارخانه قالیشویی متشکل از کارکنان تحصیل کرده و متخصصان امر شستشو است که با بررسی دقیق نوع بافت فرش دستباف و ماشینی شما، می‌توانند بهترین سرویس شستشو را ارائه کنند.

فرش شما به صورت لول شده توسط کارکنان حمل و نقل این کارخانه تحویل گرفته می‌شود و پس از شستشو و خشکشویی نهایی، به صورت لول شده با یک روکش پلاستیکی درب منزل شما تحویل داده خواهد شد.

اهمیت شستشوی فرش ها در قالیشویی گل ابریشم :

اما در این کارخانه قالیشویی به عنوان بهترین قالیشویی شمس آباد اولین فرآیند پیش از شستشو، غبارگیری فرش است. بسیاری از قالیشویی‌های نامعتبر بدون توجه به این موضوع فرش شما را می‌شویند که باعث می‌شود بعد از پهن کردن فرش کف منزل خود، متوجه خشک شدن بیش از حد تار و پود آن خواهد شد. سپس مرحله شستشو آغاز می‌شود.

فرش شما با بهترین مواد شوینده که بسته به نوع فرش (دستباف یا ماشینی) شستشو داده می‌شود تا از تمیز بودن و در عین حال سلامت فرش شما اطمینان حاصل شود.

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button