قالیشویی در سرخه حصار

قالیشویی در سرخه حصار

قالیشویی در سرخه حصار :

قالیشویی در سرخه حصار | اگر از اهالی محترم سرخه حصار هستید و در پی یک قالیشویی معتبر و مجاز برای شستشوی خوب فرش‌هایتان می‌گردید، ما اینجا قصد داریم به شما بهترین قالیشویی در سرخه حصار را معرفی کنیم. اما ابتدا بیایید نگاهی به کارهایی بیندازیم که یک قالیشویی معتبر انجام می‌دهد.

خدمات قالیشویی گل ابریشم :

یک قالیشویی معتبر و مجاز پیش از شستشوی فرش باید غبارگیری آن را انجام دهد. بسیاری از قالیشویی‌های غیرمجاز بدون توجه به این قضیه اقدام به شستشوی فرش می‌کنند و وقتی فرش شسته شده را کف زمین پهن می‌کنید، متوجه خشکی بیش از حد تار و پود فرش خود می‌شوید.

همچنین قالیشویی‌های مجاز از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کنند. موادی که برای شستشوی فرش ماشینی استفاده می‌شود، متفاوت از مواد شستشوی فرش دستباف است. اگر فرش دستباف را با همان مواد مخصوص به فرش ماشینی شسته شود، احتمال آسیب رساندن به آن وجود دارد.

از دیگر خدمات قالیشویی گل ابریشم می‌توان به شفاف‌سازی ریشه‌های فرش، ترمیم و رفوگری فرش‌های آسیب دیده نیز اشاره کرد.

شماره‌ی تماس قالیشویی گل ابریشم درسرخه حصار

ثبت سفارش آنلاین خدمات

۰۲۱۸۶۹۴

با بیست خط ویژه معطل نخواهید شد

معرفی قالیشویی گل ابریشم شعبه سرخه حصار :

اما بهترین قالیشویی سرخه حصار کجاست و چه نام دارد؟ یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین قالیشویی‌ها در منطقه شرق تهران، قالیشویی گل ابریشم است. این قالیشویی که سابقه طولانی مدت در فعالیت دارد، عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران نیز هست. کسانی که به فرش خود اهمیت می‌دهند و می‌خواهند بهترین شستشوی فرش را تجربه کنند، می‌دانند که رضایت مشتری برای قالیشویی‌های عضو اتحادیه‌های قالیشویان چقدر مهم است.

بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت شستشوی قالی و فرش خود را به قالیشویی گل ابریشم بسپارید و خدمات شستشو با بالاترین کیفیت و سطح رضایت را دریافت کنید. این قالیشویی دارای افرادی تحصیل کرده و متخصص در امر شستشو است که با بررسی جنس و نوع فرش تصمیم به شستشوی آن می‌گیرند تا از هرگونه آسیب احتمالی به حتی ظریف‌ترین فرش‌های دستباف نیز جلوگیری شود.

 

مدیر سایت
مدیر سایت
مدیر سایت قالیشویی ممتاز گل ابریشم آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما در رابطه با خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم در سریع ترین زمان ممکن. شماره‌های تماس 0218694 و 88927000 با سی خط ویژه تماس از سراسر تهران، برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس دفتر ما صفحه تماس با ما را مشاهده کنید و یا سفارش خدمات خود را به صورت سفارش آنلاین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button