تماس فوری

سفارش آنلاین

سوالات متداول

در این قسمت سوالات پر تکرار مشتریان شرکت قالیشویی گل ابریشم تهران درج شده و پاسخ آنها در زیر سوال آمده است. اگر شما هم سوالاتی در رابطه با خدمات شرکت دارید، می توانید از این قسمت استفاده کرده و به پاسخ سوال خود برسید. چنانچه سوال خود را در این قسمت مشاهده نمیکنید می توانید در انتهای برگه سوال خود را مطرح کنید تا به لیست سوالات متداول اضافه شود تا کاربران بتوانند از پاسخ سوال مشابهی که دارند را در این قسمت به دست بی آوردند. با تشکر از همراهی شما مشتریان محترم.

برای اعزام سرویس کار به محل برای جمع آوری فرش از قبل با شما مشتری محترم هماهنگی های لازم انجام خواهد شد. اما با توجه به زمان ثبت سفارش شما، اصولاً در روز ثبت سفارش و یا ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش، سرویسکاران ما به محل شما اعزام خواهند شد.

مشتری گرامی شرکت قالیشویی گل ابریشم هیچ شعبه ای نداشته و هیچ مسئولیت در قبال شعبات جعلی که با سوء استفاده از برند قالیشویی گل ابریشم کلاه برداری می کنند نداشته و ندارد. قالیشوی گل ابریشم فقط با شماره ۸۶۹۴-۰۲۱ آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم می باشد.

تحویل فرشها اصولا در ۴۸ یا ۷۲ ساعت پس از جمع آوری انجام می شوند. اگر کارشناسان ما پس از بررسی تشخیص دهند که فرش شما علاوه بر شستشو نیاز به خدمات تکمیلی خاصی نیز دارد بعد از اطلاع رسانی به شما و دریافت تاییده برای رفع کلیه مشکلات فرش از شما مشتری محترم زمان تحویل چند روز به تعویق می افتد.

مشتری عزیز، شرکت قالیشویی گل ابریشم نگرانی های شما را درک کرده و این اطمینان را به شما عزیزان میدهد که این شرکت با استفاده از کارشناسان با تجربه شستشوی فرش و ماشین آلات شستشوی پیشرفته و مجهز به آخرین تکنولوژی شستشوی فرش آسیب های هنگام شستشو را به صفر رسانده و فرش شما را با نهایت پاکیزگی تحویلتان خواهد داد.

برای اطلاع دقیق از تعرفه خدمات شرکت قالیشویی گل ابریشم به قسمت تعرفه خدمات مراجعه کنید.

شرکت قالیشویی گل ابریشم با سابقه ای طولانی در صنعت فرش های دستبافت دارای تجهیزات و متخصصین با تجربه در صنعت فرش بهترین و معتبر ترین شرکت در خدمات ترمیم فرش ماشینی و مخصوصا دستبافت در استان تهران می باشد.

کاربر عزیز، قیمت گذاری بر روی فرشهای دستبافت، جاجیم و انواع گلیم پس از مشاهده و کارشناسی قیمت گذاری می شود.

از من بپرسید!

اگر سوال خود را در قسمت بالا مشاهده نکردید، با استفاده از فرم روبرو سوال خود را عنوان کرده تا در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ آن را دریافت کنید. مطرح کردن سوالات توسط شما مشتریان عزیز باعث رفع ابهامات و سوالات در ذهن کاربران و مشتریان دیگر خواهد شد. از اینکه ما را در تکمیل قسمت سوالات متداول همراهی می کنید متشکریم.