روش های پرداخت


 

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت قالیشویی گل ابریشم

تمام مشتریان قالیشویی گل ابریشم می توانند قبل از حمل از مبلغ فاکتور خود مطلع گشته و در صورت تمایل از طریق درگاه اینترنتی بانک های ملت و... در سایت قالیشویی گل ابریشم هزینه فاکتور خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی پرداخت شما بوده و نیازی به تماس مجدد و یا ارسال اطلاعات نمی باشد.

قابل ذکر است زمان تحویل فرش ها، تسلیم نسخه اصلی رسید به مسئول پذیرش الزامی است.

زمان اجرا: بزودی

1. پرداخت اینترنتی

این شیوه از پرداخت، با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب امکان پذیر می باشد. بانک های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات و صنعت و معدن و بانک سینا و...

از جمله بانک هایی هستند که با ارائه کارت های عضو شتاب، امکان پرداخت اینترنتی را برای شما فراهم می نمایند.

برای انجام پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی، پس از ورود به صفحه پرداخت اینترنتی به ثبت اطلاعات مربوط به  کارت بانکی خود به شرح ذیل نیاز دارید.

  1. شماره 16 رقمی
  • این عدد به صورت تفکیک شده به روی کارت بانکی شما با حروف درشت درج شده است.
  1. رمز دوم
  • رمز دوم خود را پس از اخذ کارت بانکی و با مراجعه به دستگاه های خدپرداز صادر کننده کارت بانکی خود، دریافت خواهید نمود. بدین ترتیب که کارت خود را در دستگاه خودپرداز (ATM) وارد نموده و به بخش تغییر رمز بانکی رفته با انتخاب یک گزینه 5 تا 12 کاراکتری، رمز خود را شخصاً انتخاب نمایید.
  1. کد اعتبار سنجی دوم یا CCV2
  • این رمز به صورت عددی سه یا چهار رقمی بر روی کارت بانکی شما درج گردیده است.
  1. تاریخ انقضای کارت
  • تاریخ انقضای کارت به عنوان آخرین اطلاعات خواسته شده در درگاه پرداخت اینترنتی، بر روی کارت بانکی شما درج گردیده است که می بایست آن را نیز در بخش مربوط وارد نمایید.

 

شماره حساب قالیشویی گل ابریشم:

شماره حساب: 1649780007 بانک ملت به نام صادق جعفر مشکی

شماره کارت: 2970-9796-3379-6104 بانک ملت به نام ملت به نام صادق جعفر مشکی

 

شماره حساب: 1-2141417-815-116 بانک سینا به نام صادق جعفر مشگی

شماره کارت: 6782-2276-4610-6393 بانک سینا به نام صادق جعفر مشگی

 

2. پرداخت در محل

قالیشویی گل ابریشم به منظور اطمینان خاطر و رضایتمندی آن دسته از مشتریانی که کما فی السابق تمایل به پرداخت در محل تحویل دارند، این امکان را فراهم نموده تا مشتریان محترم به یکی از دو روش زیر جهت پرداخت اقدام نمایند.

 

3.پرداخت با کارت بانکی

ویزیتورهای قالیشویی گل ابریشم مجهز به دستگاه های کارت خوان سیار (POS) می باشند، بدیهی است با استفاده از کارت های عضو شتاب به راحتی می توانید عملیات پرداخت را انجام و نسبت به پرداخت و تسویه فاکتور خود اقدام نمایید.

جهت سهولت در پرداخت، پیشنهاد می شود پرداخت و تسویه فاکتور خود را با یکی از گزینه های ذکر شده انجام دهید. با این حال به منظور احترام به درخواست آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی دارند، می توانید همزمان با دریافت فرش ها در محل، نسبت به پرداخت نقدی و تسویه فاکتور خود اقدام نمایید.

 

مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق (GAT Way) قالیشویی گل ابریشم و یا پرداخت در محل را ندارند می توانند قبل از تحویل فرش های خود مبلغ فاکتور خود را به شماره کارت های قید شده، کارت به کارت نمایند.جهت پرداخت کارت به کارت می توانید از تمام دستگاه های عابر بانک (ATM) در سطح شهر استفاده نمایید. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی پرداخت شما بوده و نیازی به تماس مجدد و ارسال اطلاعات نمی باشد.

 

پیشنهاد گل ابریشم پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت قالیشویی گل ابریشم می باشد.

شماره کارت قالیشوییگل ابریشم:

شماره کارت: 2970-9796-3379-6104 بانک ملت به نام صادق جعفر مشگی

شماره کارت: 6782-2276-4610-6393 بانک سینا به نام صادق جعفر مشگی

Call Now Button