Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

طرح و رنگ در فرش ماشینی


tarh-rang-farsh-mashiniبرای انتخاب یک فرش ماشینی خوب باید نوع کاربرد محل استفاده از فرش را در نظر گرفت. فرش اتاق پذیرایی یا اتاق ناهارخوری باید برای استفاده طولانی مدت در برابر سایش، گرد و غبار و شست و شو مقاوم باشد. ولی برای فضایی مانند اتاق خواب می توان فرشی با جنس لطیف و با رنگ روشن استفاده کرد. همچنین برای اتاق کودک بهتر است از طرح ها و نقش هایی استفاده کرد که شلوغ و تیره بوده و کثیفی را نشان ندهد. همچنین برای انتخاب فرش اتاق کودکان که در معرض تماس بیشتر با پوست و سیستم تنفسی آنان است باید نکاتی را مد نظر قرار داد . فوت و فن خرید فرش برای اتاق کودک ، مواردی است مانند لطافت، بدون پُرز بودن و در صورت امکان آنتی باکتریال بودن فرش که باید مورد توجه قرار گیرد. برای این که فضاهای کوچک بزرگ تر به نظر برسند، بهتر است از فرش های روشن استفاده کرد. بالعکس، برای این که فضاهای بزرگ، کوچک تر به نظر برسند، باید از فرش های تیره استفاده کرد. این نوع فرش ها فضایی دنج، گرم و صمیمی به وجود می آورند.

تهییه و تالیف : کارشناسان قالیشویی گل ابریشم

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net

قالیشویی گل ابریشم

هیچگونه تعهد و مسئولیتی نسبت به عملکرد و فعالیت دروغین دفتر قالیشویی گل ابریشم شمیرانات که از برند ثبت شده ی گل ابریشم  با پسوند شمیرانات سوء استفاده نموده و در فضای مجازی با دامین www.golabrisham-shemiran.com فعالیت غیر مجاز مینماید ندارد .