Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

بازاری برای تمام سلیقه ها


اینکه برای خرید موکت یا فرش اتاق کودک خود به کدام سمت تهران بروید همگی بستگی به بودجه شما دارد. اگر به خیابان سهروردی یا میدان هفت تیر که از محله های با سابقه فروش انواع موکت و فرش است، سری بزنید، انواع زیادی از موکت ها را خواهید دید. مزیت خرید از این خیابان آن است که طیف وسیعی از طرح و رنگ در پیش روی شما قرار می گیرد. به عنوان مثال اگر آبی رنگ مورد علاقه شماست می توانید رنگ دلخواه تان را از بین چهار تا پنج نوع رنگ آبی انتخاب کنید. گرچه در خیابان سهروردی شمالی انواع موکت با رنگ های متنوع عرضه می شود اما قیمت آن نیز کمی بیشتر است به همین دلیل توصیه می کنیم چنانچه نمی خواهید هزینه زیادی را برای آن صرف کنید به خیابان مصطفی خمینی بروید. در آنجا قیمت ها بسیار مناسب بوده و البته طرح ها و مدل های زیبایی نیز دارد.

تهییه و تالیف : کارشناسان قالیشویی گل ابریشم

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net

قالیشویی گل ابریشم

هیچگونه تعهد و مسئولیتی نسبت به عملکرد و فعالیت دروغین دفتر قالیشویی گل ابریشم شمیرانات که از برند ثبت شده ی گل ابریشم  با پسوند شمیرانات سوء استفاده نموده و در فضای مجازی با دامین www.golabrisham-shemiran.com فعالیت غیر مجاز مینماید ندارد .